Loading...
show blocks helper

Hind

 • Delete
 • Lykke OK Ciao 500g

  15,90 (sis. KM)

  Lykke OK Ciao 500g

  OK Ciao on tõeline ESPRESSO, milles on tunda sooja ja turvalist tradistioonilist itaalia kohvikultuuri. Vali see kohv, kui Sinu kohvisõnastikku ei kuulu sõnad: värske, terav ja mahlane. Sulle meeldivad need sõnad mahlaklaasi kohta – alles peale tõelist kohvi. See kohv on õige siis kui Sulle meeldivad neoonvärvid ja ITALO-disko! Sulle meeldib ESPREZZOle panna peale tilk piima (nii loomset kui taimset) ja teha piimavuntse velvetise cappuccinoga.
 • Lykke OJ! 250g

  11,00 (sis. KM)

  Lykke OJ! 250g

  Lykke OJ! 250g. OJ! On viis öelda, et vau! rootsi keeles ja see on ka enamiku inimeste reaktsioon sellele kohvile. Kui räägite kohvi nohikuga, võivad nad luuletada šokolaadi, magusate ja uskumatult ümarate nootide kohta. OJ! Sobib ideaalselt igal juhul – hommikul, pealelõunat või espressoveskis. Kohvist võiks rääkida terve päeva, aga räägime ka kohvifarmist, kust see pärineb. Koperatiiv asub Caparaó rahvuspargi piiril – imeliselt ürgse loodusega kohas, mis loob meie kohvitaimede jaoks ainulaadse mikrokliima kasvamiseks. Ja lõpuks, üks suurimaid põhjuseid selle kohvi tähistamiseks on meie suurepärased sõbrad kohvifarmides. Inimesed, kelle kirge ja energiat saab ka kohvitassis maitsta. Selle lähenemisviisi abil töötleme igat unikaalset saaki. See võib tunduda keeruline ja see ongi keeruline. Kuid kõik on seda väärt, sest see maitseb nii, nii hästi.
 • Happiness 500g

  17,50 (sis. KM)

  Happiness 500g

  Happiness 500g õnne ühes pakis. Lihtne kohvisegu inimesele, kes soovib muretut kohvikogemust ja lihtsalt olla õnnelik. See kohv on röstitud nii, et see sobiks suurepäraselt filtrikohvi valmistamiseks, lastes segu sees olevatel päritoludel oma täieliku potentsiaaliga särada. Maitseprofiil on magus ja täidlane tänu Brasiilia kohvile, mis on tasakaalustatud Peruu ubade värskuse ja puuviljasusega. Usaldusväärne ja kergesti armastatav tass, mis pakub rõõmu.
 • Lykke Bam Bam kapslid 10tk

  BAM BAM, thank you mam! BAM BAM on espresso kõigile. Mahe, kuid rikkaliku maitseprofiiliga, kus on tunda prantsuse nugati, piimašokolaadi, karamelli ja magusate punaste marjade nüansse. Tõeliselt mõnus espresso. Segu muutub hooajati. Hetkel sisaldab Bam Bam ube Brasiilia Espirito Santost ja Peruu Agua de Nievest. Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana ainult õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!
 • Lykke Darkness kapslid 10tk

  Darkness on jõuline ja täidlane segu. Suurepärane kaaslane nii lehmapiimale kui ka taimsetele jookidele. Naudi seda millal iganes või kuidas iganes ise soovid, see kohv lepib kõigega. Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!
 • Lykke Happiness kapslid 10tk

  Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!
 • Lykke OJ! Kapslid 10tk

  6,90 (sis. KM)

  Lykke OJ! Kapslid 10tk

  OJ! On viis öelda, et vau! rootsi keeles ja see on ka enamiku inimeste reaktsioon sellele kohvile. Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!
 • Darkness 500g

  17,20 (sis. KM)

  Darkness 500g

  Darkness 500g on jõuline ja täidlane segu. Suurepärane kaaslane nii lehmapiimale kui ka taimsetele jookidele. Naudi seda millal iganes või kuidas iganes ise soovid, see kohv lepib kõigega. Sellesse segusse on valitud rohelised oad, mille olemus on natuke rohkem jõuline ja millel on maitsenoodid nagu kakao, pekaanipähklid ja küpsised. Nii on saadud kokku intensiivne maitse ja täidlus. Kuid see tuleneb pigem kohvi enda kui röstimasinas lisanduva röstise maitse tõttu, nagu mõnes tugevamas röstis.
 • BAM BAM 500g

  19,50 (sis. KM)

  BAM BAM 500g on espresso kõigile

  Mahe, kuid rikkaliku maitseprofiiliga, kus on tunda prantsuse nugati, piimašokolaadi, karamelli ja magusate punaste marjade nüansse. Tõeliselt mõnus espresso. Segu muutub hooajati. Hetkel sisaldab Bam Bam ube Brasiilia Espirito Santost ja Peruu Agua de Nievest .

Title

Go to Top