Lykke Darkness kapslid 10tk

6,90 (sis. KM)

Lykke Darkness kapslid 10tk

Darkness on jõuline ja täidlane segu. Suurepärane kaaslane nii lehmapiimale kui ka taimsetele jookidele. Naudi seda millal iganes või kuidas iganes ise soovid, see kohv lepib kõigega. Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!

Kirjeldus

Lykke Darkness kapslid 10tk

Lykke Darkness kapslid 10tk. Darkness on jõuline ja täidlane segu. Suurepärane kaaslane nii lehmapiimale kui ka taimsetele jookidele. Naudi seda millal iganes või kuidas iganes ise soovid, see kohv lepib kõigega.

———————————————–

Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!

———————————————–

Sellesse segusse on valitud rohelised oad, mille olemus on natuke rohkem jõuline ja millel on maitsenoodid nagu kakao, pekaanipähklid ja küpsised. Nii on saadud kokku intensiivne maitse ja täidlus. Kuid see tuleneb pigem kohvi enda kui röstimasinas lisanduva röstise maitse tõttu, nagu mõnes tugevamas röstis.

Darkness on sügavam kontseptsioon ja vastandub end maailma täiuslike ubade otsimise suunale. Siin on saanud kasutst ka kohvioad, mis ei pruugi olla oma kosmeetiliste tegurite, nagu näiteks suuruse tõttu erikohvi standarditele vastavad, kuid mille maitseomadused on sellegipoolest suurepärased. Need oad vajavad natuke rohkem läbivaatamist. Kuid kui anda neile väärivat armastust ja võimalust, on neil palju pakkuda.

Suuremale kohvinohikule: Darkness on väikese sõela kohv, mis tähendab, et oa suurus on tavapärase 16+ asemel 14/15 ja seda müüakse tavaliselt madalama kvaliteediga kohvina Brasiilia siseselt ega ekspordita. Selle kohvi ostmise ja parema lisatasu maksmise kaudu suudame oma kohvikasvatajatele pakkuda paremat ja stabiilsemat sissetulekut. Paratamatult ei läbi kogu saak erikohvi standardeid. Lykke on koos oma partneritega Brasiilias investeerinud uude värvide sorteerimismasinasse, mis võimaldab defektid täpsemini kõrvaldada ja seetõttu defektivabasid väiksemaid ube paremini ära kasutada.

Loodame, et Darkness aitab teid välja halbadest tujudest ja otse valguse kätte. Ja kes teab?! Võib-olla pärast mõnda pakki äkki isegi heledama rösti poole. Muidugi ainult siis, kui seda soovite ja olete valmis!

Regioon: Caparaó, Brazil

Kõrgus: 900-1500 m

Töötlus: Kuivtöötlus

Sobituv peamiste Nespresso® masinatega  / Compatible with most Nespresso® machines.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lykke Darkness kapslid 10tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top