Ostmine

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna kaffi.ee , Coffee Bean OÜ reg. kood 11593539 , L.Koidula 38 Tallinn vahel kaffi.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad kaffi.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad
2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
3.1. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele.
3.2. Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Jätka ostmist”. Teid suunatakse tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele.
3.3. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Coffee Bean OÜ arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine
4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.
4.2. Toodete eest on võimalik tasuda:
1) Pangalinke pakub Maksekeskus
2) Digimakse: otse meie pangakontole
3) Inbank järelmaks, LHV järelmaks
4.3. Tellimus tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 5 päeva jooksul laekunud.
4.4. Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastatakse ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile:
Pangalingi või ülekandega tasutud summa kantakse tagasi kontole, millelt tasutud summa laekus.

5. Tarneaeg ja transport

5.1 Kaubad postitatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist (sooduskampaaniate ajal postitakse Teie tellimus 1-4 tööpäeva jooksul). Tooted on koheselt laos olemas. Tavatellimuse puhul on tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Meie tarnepartneriteks on SmartPost ja Omniva; Venipak ja Kaffi kullerteenus.  Kui tellimuse hind on üle 49€ on kullerteenus tasuta

5.2 Teised saatmisviisid toimivad vastavalt teenust pakkuva ettevõtte tingimustele ja hinnakirjale.

5.5 Tooteid ei saadeta tavatellimuse puhul väljaspoole Eesti Vabariiki. (Kui on soov saata väljaspoole Eestit, siis kirjutage meile eraldi e-mail.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine 

6.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Coffee Bean OÜ e-poe e-maili aadressile info@kaffi.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades Coffee Bean OÜ kontakttelefonile +372 5023064.

6.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu , saates Coffee Bean OÜ e-poe e-maili aadressile info@kaffi.ee vastavasisulise tellimuse tühistamise teate koos tellimuse numbriga, või helistades Coffee Bean OÜ kontakttelefonile +372 5023064

6.3  Punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud.

6.4 Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid jne).

6.5 Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Coffee Bean OÜ poolt; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Coffee Bean OÜ -l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Coffee Bean OÜ Teile tasaarveldamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Coffee Bean OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1 Coffee Bean OÜ ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest.

2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.

3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

7.2 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Coffee Bean OÜ kulul.

7.3 Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

8. Vastutus ja vääramatu jõud 

8.1 Coffee Bean OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Coffee Bean OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Coffee Bean OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Coffee Bean OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Coffee Bean OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Privaatsus

9.1 Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega ning ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

9.2 Kõiki Coffee Bean OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal (SSL) pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Coffee Bean OÜ -l puudub neile juurdepääs.

9.3 Veebilehel registreerudes, kontaktvormide kasutamisel ja/või e-poes ostude tegemisel, võidakse vastava teenuse osutamiseks Teie käest koguda järgnevaid isikuandmeid:

 • Teie valitud kaffi.ee kasutajanimi
 • Teie valitud kaffi.ee parool
 • Eesnimi
 • Perekonnanimi
 • E-posti aadress
 • Ettevõtte nimi
 • Arveaadress
 • Tarneaadress

9.4 Teenuse osutamiseks ning selle parandamiseks kasutame me küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse meie veebilehte külastades brauseri poolt Teie arvutisse või seadmesse. Need võivad sisaldada tehnilisi andmeid Teie seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d), infot Teie eelistuste ja kasutamisemustrite kohta meie veebilehel, vajalikku informatsiooni veebilehe funktsioneerimiseks jms. Küpsised ei ole ohtlikud ja ei kahjusta arvutit ega faile.

Me ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mille on meie lehele paigaldanud kolmandad pooled — nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Selleks soovitame Teil eraldi tutvuda kõigi kolmandate poolte privaatsuspoliitikaga.

Veebilehel kasutame me järgnevaid kasutaja andmeid sisaldavaid küpsiseid:

 • Kasutaja keelevalik
 • Kasutaja privaatsus- ja kasutustingimustega nõusoleku staatus
 • Google Analytics süsteemiga seonduvad küpsised
 • Facebook Live Chat For WordPress mooduliga seonduvad küpsised

Kui soovite kasutada meie veebilehe kõiki võimalusi, peate küpsiste kasutamiseks loa andma. Vastasel juhul on Teil õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse, mida saate teha enda veebilehitseja seadetest. Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla ning me ei saa garanteerida veebilehe korrektset käitumist.