Lykke OK Ciao 500g

15,90 (sis. KM)

Lykke OK Ciao 500g

OK Ciao on tõeline ESPRESSO, milles on tunda sooja ja turvalist tradistioonilist itaalia kohvikultuuri. Vali see kohv, kui Sinu kohvisõnastikku ei kuulu sõnad: värske, terav ja mahlane. Sulle meeldivad need sõnad mahlaklaasi kohta – alles peale tõelist kohvi. See kohv on õige siis kui Sulle meeldivad neoonvärvid ja ITALO-disko! Sulle meeldib ESPREZZOle panna peale tilk piima (nii loomset kui taimset) ja teha piimavuntse velvetise cappuccinoga.

Kirjeldus

Lykke OK Ciao 500g

Lykke OK Ciao 500g. OK Ciao on tõeline ESPRESSO, milles on tunda sooja ja turvalist tradistioonilist itaalia kohvikultuuri. Vali see kohv, kui Sinu kohvisõnastikku ei kuulu sõnad: värske, terav ja mahlane. Sulle meeldivad need sõnad mahlaklaasi kohta – alles peale tõelist kohvi. See kohv on õige siis kui Sulle meeldivad neoonvärvid ja ITALO-disko! Sulle meeldib ESPREZZOle panna peale tilk piima (nii loomset kui taimset) ja teha piimavuntse velvetise cappuccinoga.

Päritolu: 30% UGANDA

Regioon: Kasese

Kõrgus: 800-1500 masl

Sort: Robusta

Töötlus: Naturaalne. Kohe peale korjet jäetakse kirsid terves tükis kuivama.

————————

Päritolu: 70% BRASIILIA

Regioon: Caparaó – Minas Gerais

Kõrgus: 800-1500 masl

Sort: Catuai

Töötlus: Naturaalne. Kohe peale korjet jäetakse kirsid terves tükis kuivama sooja Brasiilia päikese all.

 

Lykke pakendid on täielikult biolagunevad. 60% pakendist laguneb 90 päevaga, ülejäänud 40% laguneb ka lõpuks, aga see võtab lihtsalt natukene kauem aega. Varsti on kogu kott kompostitav.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lykke OK Ciao 500g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top