Lykke OJ! Kapslid 10tk

6,90 (sis. KM)

Lykke OJ! Kapslid 10tk

OJ! On viis öelda, et vau! rootsi keeles ja see on ka enamiku inimeste reaktsioon sellele kohvile. Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!

Kirjeldus

Lykke OJ! Kapslid 10tk

Lykke OJ! Kapslid 10tk. OJ! On viis öelda, et vau! rootsi keeles ja see on ka enamiku inimeste reaktsioon sellele kohvile.

———————————————–

Just kohvifarmis avaldub keskkonnale kõige suurem mõju! Seepärast on hea teha kohvitarbijana õigeid valikuid, mis on ka looduse suhtes ainult head. Lykke kapslid on komposteeritavad ja lagunevad veel kiiremini kui paberist salvrätikud. Ja mis veel! Need on toodetud ainult taastuvenergiast!

———————————————–

Kui räägite kohvi nohikuga, võivad nad luuletada šokolaadi, magusate ja uskumatult ümarate nootide kohta. OJ! Sobib ideaalselt igal juhul – hommikul, pealelõunat või espressoveskis. Kohvist võiks rääkida terve päeva, aga räägime ka kohvifarmist, kust see pärineb. Koperatiiv asub Caparaó rahvuspargi piiril – imeliselt ürgse loodusega kohas, mis loob meie kohvitaimede jaoks ainulaadse mikrokliima kasvamiseks. Ja lõpuks, üks suurimaid põhjuseid selle kohvi tähistamiseks on meie suurepärased sõbrad kohvifarmides. Inimesed, kelle kirge ja energiat saab ka kohvitassis maitsta. Selle lähenemisviisi abil töötleme igat unikaalset saaki. See võib tunduda keeruline ja see ongi keeruline. Kuid kõik on seda väärt, sest see maitseb nii, nii hästi.

Päritolu: Caparaó, Brasiilia

Kõrgus: 900-1500 m

Sordid: Kollane ja punane Catuai

Töötlus: Kuivtöötlus

Maitseprofiil: Ümar ja magus. Domineerib šokolaad ja kuivatatud puuviljad koos karamelliseeritud pähklitega

Sobituv peamiste Nespresso® masinatega  / Compatible with most Nespresso® machines.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lykke OJ! Kapslid 10tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top