show blocks helper

Hind

 • Piimavooliku puhastushari

  3,90 (sis. KM)

  Piimavooliku puhastushari

  Pikkus: 300mm Läbimõõt: 3,5mm
 • Soodus!

  Nivona Claris Nirf 701 veefilter

  Original price was: €14,99.Current price is: €12,90. (sis. KM)

  Nivona Claris Nirf 701 veefilter

  on spetsiaalselt disainitud Nivona täisautomaatsete kohvimasinate jaoks. See paigaldatakse otse veepaaki. Filter on täidetud täiesti orgaanilise materjaliga, sisaldamata kemikaale.
 • JURA Claris Smart+ veefilter 3tk

  Kohv sisaldab 98% vett. Seetõttu on kvaliteetne vesi parima kohvikogemuse alus. JURA CLARIS Smarttoob vee filtreerimise valdkonda uuendusi. Veefiltri tehnoloogia tagab kohvimasina parema hügieeni, alustades veepaagist. Kui valid filtri CLARIS Smart+, suurendad kohvimasina kaitset ja tooteohutust ning pikendad masina kasutusiga, et saaksid iga kord nautida täiuslikku kohvi.
 • JURA kolmefaasilised puhastustabletid 25tk

  Selleks, et iga tassitäis kohvi oleks täiusliku kvaliteediga, on oluline kohvimasinat õigesti hooldada ja järgida piima, kohvi ja vee puhul mõnd lihtsat hügieenireeglit. Et masina hooldamine oleks võimalikult lihtne, on igal JURA kohvimasinal hooldusvaba tõmbeseade, mis puhastab end ühe nupuvajutusega. Algupäraseid JURA puhastustablette, mida on miljoneid kordi katsetatud ja testitud, optimeerib ja täiustab meie laborimeeskond pidevalt. Uus kolmefaasiline puhastustablett on intensiivsete uuringute uuenduslik tulemus ja pakub nüüd veelgi paremaid tulemusi tänu täiendavale kaitsefaasile, mis pakub püsivat kaitset mineraalide ladestumise eest. Kasutamine on aga endiselt sama lihtne.  
 • JURA kolmefaasilised puhastustabletid 6tk

  Selleks, et iga tassitäis kohvi oleks täiusliku kvaliteediga, on oluline kohvimasinat õigesti hooldada ja järgida piima, kohvi ja vee puhul mõnd lihtsat hügieenireeglit. Et masina hooldamine oleks võimalikult lihtne, on igal JURA kohvimasinal hooldusvaba tõmbeseade, mis puhastab end ühe nupuvajutusega.
  Algupäraseid JURA puhastustablette, mida on miljoneid kordi katsetatud ja testitud, optimeerib ja täiustab meie laborimeeskond pidevalt. Uus kolmefaasiline puhastustablett on intensiivsete uuringute uuenduslik tulemus ja pakub nüüd veelgi paremaid tulemusi tänu täiendavale kaitsefaasile, mis pakub püsivat kaitset mineraalide ladestumise eest. Kasutamine on aga endiselt sama lihtne.
 • JURA kaheetapilised katlakivieemaldustabletid 3pesu

  JURA kaheetapilised katlakivieemaldustabletid 3pesu. Katlakivi on täisautomaatse espressomasina suurim vaenlane. JURA on töötanud välja kaheetapilise katlakivieemaldustableti, mis eemaldab õrnalt katlakivi ja kaitseb Sinu espressomasinat, pikendades selle eluiga.
 • JURA Claris Blue+ veefilter

  Kohv sisaldab 98% vett. Kvaliteetne vesi tagab puhta ja nauditava kohvi, millel ei ole kõrvalmaitseid. CLARIS filtreerib vee, et saaksid valmistada parima koostisega kohvi: puhas vesi täiuslikuks naudinguks. Uudne filtri koostis on välja töötatud spetsiaalselt tänapäevaste täisautomaatsete espressomasinate jaoks, mis valmistavad piimaga kohvijooke ühe nupuvajutusega. Filter sisaldab mineraali, mis stabiliseerib kaltsiumkarbonaadi.Isegi siis, kui kasutad tihti aurufunktsiooni, ei kogune süsteemi katlakivi ja torud ei ummistu. CLARIS pakub veelgi enamat: peale katlakivi tekke ärahoidmise eemaldab filter veest ka maitset ja lõhna rikkuvad ained. Kuid tervislikud mineraalid ja fluoriidid jäävad alles.
 • Soodus!

  DeLonghi ECODECALK katlakivieemaldaja 500ml

  Original price was: €15,50.Current price is: €12,90. (sis. KM)

  DeLonghi ECODECALK katlakivieemaldaja 500ml

  Loodussõbralik katlakivieemaldi, valmistatud 100% piimhappest Kogus: 1pdl / 500ml
 • JURA kaheetapilised katlakivieemaldustabletid 36tk

  Katlakivi on täisautomaatse espressomasina suurim vaenlane. JURA on töötanud välja kaheetapilise katlakivieemaldustableti, mis eemaldab õrnalt katlakivi ja kaitseb Sinu espressomasinat, pikendades selle eluiga.
 • JURA Claris Smart+ veefilter 1tk

  Lisaeeliseid pakkuv nutikas veefilter. Kohv sisaldab 98% vett. Seetõttu on kvaliteetne vesi parima kohvikogemuse alus. JURA CLARIS Smarttoob vee filtreerimise valdkonda uuendusi. Veefiltri tehnoloogia tagab kohvimasina parema hügieeni, alustades veepaagist. Kui valid filtri CLARIS Smart+, suurendad kohvimasina kaitset ja tooteohutust ning pikendad masina kasutusiga, et saaksid iga kord nautida täiuslikku kohvi.  
 • Soodus!

  DeLonghi veefilter

  Original price was: €15,90.Current price is: €11,99. (sis. KM)

  DeLonghi veefilter

  Aitab parandada masina töökindlust ja efektiivsust, takistab katlakivi kogunemist kohvimasina sees. Kogus: 1tk
 • Nivona katlakivieemaldaja 500ml

  Nivona katlakivieemaldaja 500ml. Välja töötatud spetsiaalselt Nivona espressomasinate regulaarseks puhastamiseks katlakivist. Võimaldab katlakivi eemaldamist kõrgel temperatuuril 15-baarise masinasurvega
 • Lujo kohvimasina puhastustabletid

  • Spetsiaalselt välja töötatud superautomaatide puhastamiseks
  • Väga tõhus kohvirasvade ja õlide vastu
  • Kiiresti lahustuv, jäägivaba, lõhnatu
  • Õrn materjalile, et tagada kohvimasina pikk kasutusiga
  • Sobib paljudele kohvimasinatele
  Purgis: 100tk / 1tk 2gr
 • Nivona puhastustabletid

  12,99 (sis. KM)

  Nivona puhastustabletid

  NIVONA spetsiaalsete tarvikutega on Teil kõik võimalused, et tunda oma NIVONA aparaadist kaua rõõmu – tänu läbimõeldud korrashoiule ja hooldusele. Nii säilib Teil rõõm kohvist.
 • Soodus!

  DeLonghi ECODECALK katlakivieemaldaja 2x100ml

  Original price was: €9,95.Current price is: €8,95. (sis. KM)

  DeLonghi ECODECALK katlakivieemaldaja 2x100ml

  Loodussõbralik katlakivieemaldi, valmistatud 100% piimhappest. Katlakivi on kõige levinum kohvimasina rikete põhjustaja, seega on väga oluline õigeaegselt katlakivi eemaldada. Hoolitsege oma kohvimasina eest ja see valmistab Teile alati maitsvat kohvi Kogus: 2x100ml
 • Soodus!

  DeLonghi piimasüsteemi puhastusvedelik 250ml

  Original price was: €15,50.Current price is: €11,90. (sis. KM)

  DeLonghi piimasüsteemi puhastusvedelik 250ml

  Maitsvateks ja kvaliteetseteks piimakohvijookideks vajame puhast ja bakteritest vaba piimasüsteemi. Selleks piisab cappuccinatore desinfitseerimisvedelikust ja ühest nupuvajutusest. Piimavahustussüsteemi on soovitatav puhastada iga päev, kui sellega on piima kuumutatud või vahustatud.
  1. Lasta lahus piimakannust läbi (samamoodi nagu piim);
  2. seejärel korrata sama protsessi puhta veega.
  Lahuse valmistamine: 1 korgitäis vedelikku, 250ml puhta vee kohta.

Title

Go to Top