show blocks helper
 • Segafredo Intermezzo kapsel

  Segafredo Intermezzo on võimsa aroomiga kohv, millest sünnib suurepärane espresso, cappuccino ja caffé latté! Keskmise röstiga. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda. Kogus: 10tk / 1karp  
 • Segafredo Espresso Casa kapsel

  Prego, signori! Segafredo Espresso Casa on Itaalias enim kasutatud kohv sobib suurepäraselt espressoks, kui ka cappuccinoks. Röstimise aste 2. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda. Kogus: 10tk / 1karp
 • Segafredo Le Origini Peru kapslid 10tk

  Peruu mikrokliima on ideaalne keskkond kohviistandusele, sealt tuleb kohv mis on suurepärase aroomiga, tugev, järelmaitses on šokolaadi ja karamelli.
 • Bialetti mokakann 300ml

  34.90 (sis. KM)

  Mokakann Bialetti 6tassi

  Mahutavus: 300ml Vaata kuidas valmistada maitsvat kohvi Moka Bialetti kannuga!
 • Segafredo Le Origini Brasile kapslid 10tk

  Mina Geraisi keskel asub maailma suurim kohviistandus Nossa Senhora da Guia mis kuulub Segafredo Zanettile. Suurepäraselt tasakaalustatud maheda maitsega kohv, magusa aroomi ja järelmaitse õrnalt mesine.
 • Allahindlus!

  Segafredo Organic 1kg

  24.90 17.90 (sis. KM)

  Segafredo Organic mahekasvatatud kohviuba 1kg

  Ehe Itaalia kohviuba, mille segus on kasutatud parimaid Arabica ja Robusta sorte Peruust, Mehhikost ja Aafrikast. Segafredo Organic kohviubade kasvatamisel ei ole kasutatud kunstväetisi ega teisi keemilisi vahendeid. Keskmise röstiga, sobib cappuccino, latte või hoopis espressona, järelmaitses on tunda õrnalt tumedat šokolaadi ja karamelli. Osta 1kast kohviube ehk 8kg ja säästa 22.00 eurot + transport tasuta! Parim enne: 28.03
 • Segafredo Le Origini Costa Rica kapslid 10tk

  Costa Ricas, Sarchi piirkonnas San Jose´s asub Segafredo Zanetti kohviistandus, sealt tuleb värske maitsega troopikas kasvanud kohv. Maitse on puuviljane ja kauakestev.
 • Segafredo Mio Caffe Cappuccino kapsel

  Sobivad järgmistele kapslimasinatele: DeLonghi Dolce Gusto, Nescafe Dolce Gusto ja Krups Dolce Gusto. Karbis: 10kapslit
 • Bialetti mokakann 200ml

  31.90 (sis. KM)

  Mokakann Bialetti

  Mahutavus: 200ml Vaata kuidas valmistada maitsvat kohvi Moka Bialetti kannuga!
 • Allahindlus!

  Segafredo Speciale Espresso 1kg

  14.40 12.40 (sis. KM)

  Segafredo Speciale Espresso kohvioad 1kg

  Segafredo Espresso on suurepärane segu arabica ja robusta kohviubadest mis on spetsiaalselt loodud kontori kohvimasinatele: kuumajoogikeskused, vending automaadid ja täisautomaatsed espressomasinad. Intensiivse aroomi, keskmise rösti ja suure kofeiinisisaldusega. Sobib suurepäraselt cappuccinoks, espressoks, kui ka (cafe creme) musta kohvina. Koostis: 60% Arabica, 40% Robusta, keskmine röst.
 • Allahindlus!

  Segafredo Mild 1kg

  22.90 19.90 (sis. KM)

  Segafredo Mild kohvioad 1kg

  Segafredo Mild on üks parimatest Segafredo Zanetti kohvisortidest. Maheda maitse ja lõhnaga, tasakaal ja elegantsus. Kohvioad pärinevad erinevatest maailmanurkadest, röstitud Veneetsia meetodite järgi andes Segafredo Mild´ile suurepärase aroomi ning tugeva maitse. Ainult pestud ube kasutatakse Segafredo Zanetti Mild kohvisordis, peale seda kohvioad röstitakse aeglaselt ja ettevaatlikult. Osta 1kast kohviube ehk 6kg ja säästa 18.00 eurot    
 • Allahindlus!
  JURA E8 Chrome espressomasin

  JURA E8 Chrome Espressomasin

  1,249.00 1,149.00 (sis. KM)

  JURA E8 Espressomasin

  JURA kõigi aegade enimmüüdud automaatset kohvimasinat on nüüd veelgi mugavam kasutada, see pakub suuremat kohvijookide valikut ja näeb välja värskelt stiilne. Trendikaid kohvijooke, näiteks latte macchiato't, flat white'i ja cappuccino't pakkuvast ühepuute-cappuccino funktsioonist uue impulss-tõmbeprotsessini (P.E.P.®), mis optimeerib tõmbamisaega ja tagab kangete erikohvide aromaatsuse – uusima JURA tehnoloogiaga varustatud uus E8 valmistab ühe nupuvajutusega muljetavaldavalt laia valikut kohvijooke. Tänu seadme esiküljele paigutatud nuppudele ja kaasaegsele TFT-ekraanile on kasutamine uskumatult lihtne. Sisseehitatud hooldusprogrammid ja uus vahetatav piimatila aitavad seadet puhtana hoida. Optimaalset veekvaliteeti hoidev CLARIS Smart filter tagab maitse puhtuse. Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab filtri automaatselt, mistõttu seda on väga lihtne kasutada.
 • Allahindlus!

  Segafredo Extra Mild 1kg

  22.90 19.90 (sis. KM)

  Segafredo Extra Mild 1kg

  Ehe Itaalia kohviuba, mille segu on parimatest arabica ja robusta kohviubadest. Tugev ja tume, järelmaitse pähkline, õrnalt kakaone. Osta 1kast kohviube ehk 6kg ja säästa 18.00 eurot Tume röst Võimalus osta samuti jahvatatuna: presskannule, filterkohvimasinale, espressomasinale, mokakannule
 • Bialetti mokakann 550ml

  46.90 (sis. KM)

  Bialetti mokakann 9tassi

  Mahutavus: 550ml Ilmselt üks maailma populaarsemaid kohvivalmistajaid. Moka Express valmistab tõeliselt suurepärast kohvi väikse kulu ja kerge vaevaga. Vaata kuidas valmistada maitsvat kohvi Moka Bialetti kannuga!
 • Allahindlus!

  Segafredo Crema Professional 1kg

  16.90 14.90 (sis. KM)

  Segafredo Crema Professional kohvioad 1kg

  Segafredo Crema Professional 1kg on segu parimatest arabica ja robusta kohviubadest, suurepärase cremaga. Sobib cappuccino sõpradele.  
 • Allahindlus!

  Segafredo Selezione Espresso 1kg

  14.90 12.90 (sis. KM)

  Segafredo Selezione Espresso kohvioad 1kg

  Kõigle kes armastavad tüüpilist Itaalia espressot Maheda maitse ja lõhnaga, tasakaal ja elegantsus. Kohvioad pärinevad erinevatest maailmanurkadest, röstitud Veneetsia meetodite järgi andes Segafredo Selezione Espressole suurepärase aroomi ning tugeva maitse, pähklipruuni „cremaga“. Kohvioad röstitakse aeglaselt ja ettevaatlikult. Osta 1kast kohviube ehk 8kg ja saad kauba peale 1kg Segafredo Selezione Espresso või Segafredo Selezione Crema kohviube!