Segafredo Intermezzo kapsel

3,95 (sis. KM)

Segafredo Intermezzo kapsel

Segafredo Intermezzo on võimsa aroomiga kohv, millest sünnib suurepärane espresso, cappuccino ja caffé latté! Keskmise röstiga. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda.

Kogus: 10tk / 1karp

 

Kirjeldus

Segafredo Intermezzo kapsel

Segafredo Intermezzo kapsel. Segafredo Intermezzo on võimsa aroomiga kohv, millest sünnib suurepärane espresso, cappuccino ja caffé latté! Keskmise röstiga. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda. Võite panna kapslid bio-, energia-või segajäätmete hulka. Segafredo myespresso kasutab EcoPure ® kapsleid, mis on valmistatud säästva arengu põhimõtteid järgides. Kui kapsel on kasutatud, muutub see biolagunevaks segajäätmeks. EcoPure ® 082AT2011

Armastus hea kohvi vastu, pikaajalised kogemused ja saadud oskused on teinud Massimo Zanetti Beverage Group tänaseks Euroopa suurima kohvitootja. Segafredo Zanetti kõrge kvaliteedi tagab pühendumine kohvivalmistamisele selle kõigis etappides: alates kohviubade kasvatamisest ettevõttele kuuluvas Nossa Senhora Da Guia kohviistanduses Brasiilias kuni La San Marco professionaalsete espressokohvikeetjate tootmiseni. HoReCa sektoris on Massimo Zanetti Beverage Groupil 60 000 klienti üle maailma. Kohvikukettide frantsiisijana ollakse juhtivamaid ettevõtteid Euroopas. Massimo Zanetti Beverage Groupi rahvusvahelisest haardest annavad tunnistust üle 400 milj eurone aastakäive, 8 täisvõimsusel töötavat tehast ja aktiivne tegutsemine enam kui sajas maailma riigis. Alates septembrist 2006 on ettevõtte nimeks Massimo Zanetti Beverage Group. 

Intermezzo

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Segafredo Intermezzo kapsel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top