Segafredo Selezione Crema 1kg

15,90 (sis. KM)

Segafredo Selezione Crema 1kg

Kõigile, igas olukorras

Segafredo Selezione Crema on Itaalia premium espressokohv, mis on röstitud parimatest araabika ja robusta kohviubadest. See Itaalias üldlevinud kohvisegu sobib suurepäraselt espresso, cappuccino ja latte valmistamiseks.

Osta 1kast kohviube ehk 8kg ja saad kauba peale 1kg Segafredo Selezione Crema või Segafredo Selezione Espresso kohviube!

Kirjeldus

Segafredo Selezione Crema 1kg

Segafredo Selezione Crema 1kg. Armastus hea kohvi vastu, pikaajalised kogemused ja saadud oskused on teinud Massimo Zanetti Beverage Group tänaseks Euroopa suurima kohvitootja. Segafredo Zanetti kõrge kvaliteedi tagab pühendumine kohvivalmistamisele selle kõigis etappides: alates kohviubade kasvatamisest ettevõttele kuuluvas Nossa Senhora Da Guia kohviistanduses Brasiilias kuni La San Marco professionaalsete espressokohvikeetjate tootmiseni. HoReCa sektoris on Massimo Zanetti Beverage Groupil 60 000 klienti üle maailma. Kohvikukettide frantsiisijana ollakse juhtivamaid ettevõtteid Euroopas. Massimo Zanetti Beverage Groupi rahvusvahelisest haardest annavad tunnistust üle 400 milj eurone aastakäive, 8 täisvõimsusel töötavat tehast ja aktiivne tegutsemine enam kui sajas maailma riigis. Alates septembrist 2006 on ettevõtte nimeks Massimo Zanetti Beverage Group.

Crema

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Segafredo Selezione Crema 1kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top