Hario V60 paberfiltrid Misarashi 01

6,90 (sis. KM)

Hario V60 paberfiltrid Misarashi 01, 100tk pakis

Kas teile meeldib tass kohvi ilma paberi maitseta? V60 paberfiltrid on spetsiaalselt valmistatud V60 filtrikoonustele.
Sobivad 1-2tassi plastikust ja keraamilisele filtrikoonusele.

Kirjeldus

Hario V60 paberfiltrid Misarashi 01

Hario V60 paberfiltrid Misarashi 01. Kas teile meeldib tass kohvi ilma paberi maitseta? V60 paberfiltrid on spetsiaalselt valmistatud V60 filtrikoonustele. Niisiis, kui soovite valmistada oma kohvi V60 filtrikoonusega, siis on oluline, et teete seda õigesti koos Hario V60 paberfiltritega. Sobivad 1-2tassi plastikust ja keraamilisele filtrikoonusele.

  • 100tk pakis
  • lihtne kasutada
  • toodetud: Jaapanis

HARIO toodang

HARIO toodang on väga mitmekülgne ulatudes erinevatest klaasmahutitest auto esituledeni. Meie lehel on peatähelepanu mõistagi HARIO kohvivalmistusvahenditel.

HARIO klaasi loomislugu ulatub 1921.aastasse, mil Hiromu Shibata rajas omanimelise firma Hiromu Shibata Works Tokyos Jaapanis ja alustas laboratoorsete klaasnõude ja –mahutite tootmise ja müügiga. Tõelise leiutaja-klaasifanaatikuna ehitas Shibata peagi omaenda klaasisulatustehase, kus tegeles innukalt klaasisulatamise tehnoloogia arendusega.

HARIO eriline klaas

HARIO klaas oli mitmekümne aasta uuringute ja katsetuste tulemus. Ja pärast seda ei läinudki enam väga kaua – Shibatal tuli leiutada veel ainult purunematu klaas ja kuumakindel klaas ja näiliselt kiiresti ning kergelt olemegi jõudnud HARIO kohvivalmistusvahendite ajaloo algusesse, ühe elutöö suurepärase saavutuseni.

HARIO kohvivalmistusvahendid on pika ja avastusterohke töö uhke ja luksuslik tulemus. Kogu protsess ja lõpptulemus peavad silmas kaasaegse inimese vastutust maailma looduslike ressursside eest ja usuvad tõeliste väärtuste kestmisse. HARIO järgib suure aukartusega loodussäästlikke printsiipe ja käsitleb kuumakindlat klaasi mitte kui tehnika saavutust vaid kui väljapaistvat looduse kingitust.

Kohvinõud, mida edasi pärandada

HARIO kohvivalmistusvahendid sisendavad kohe esimesest pilgust austust looduse, traditsioonide, elu vastu. Sarnaselt idamaa teekultuurile loovad HARIO kohvinõud erilise atmosfääri ja rituaali ka kohvijoomiseks – kohvivalmistamisest saab käsitöö, mis valmib hetke meeleolu ja valmistaja soovi kohaselt. Neid kohvinõusid antakse edasi põlvest põlve muutumatutena, nad kestavad ja hoiavad pere traditsioone.

Olles pärit tehniliselt kõikvõimsast Jaapanist, ütlevad HARIO kohvinõud, et aeg-ajalt on oluline masinlikkus peatada. Et kiirus ei ole ainus väärtus.

V60

 

 

 

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hario V60 paberfiltrid Misarashi 01”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top