Costadoro Easy Coffee 1kg

28,00 (sis. KM)

Costadoro Easy Coffee 1kg

Segu ubadest, mis valmistatud 70% Arabica ja 30% Robusta kohvist. Päritolumaadeks Guatemala, Costa Rica, Salvador, Brasiilia, Kongo ja Java istandused. Kohv on täidlane ja kreemjas. Ideaalne hea ja tugeva espresso valmistamiseks, mis sobib hästi piimakohvide valmistamiseks.

Kirjeldus

Costadoro Easy Coffee 1kg

Costadoro Easy Coffee 1kg segu ubadest, mis valmistatud 70% Arabica ja 30% Robusta kohvist. Päritolumaadeks Guatemala, Costa Rica, Salvador, Brasiilia, Kongo ja Java istandused. Kohv on täidlane ja kreemjas. Ideaalne hea ja tugeva espresso valmistamiseks, mis sobib hästi piimakohvide valmistamiseks.

Costadoro – armastus kohvi vastu aastast 1890!

Itaalia põhjaosas asub Torino, mis on kodulinnaks maailmakuulsale Costadoro kohvile. 1890. aastal asutas Oreste Beccuti väikse perefirma ja kohviku, mis sai linnarahva seas peagi palavalt armastatud ajaveetmise kohaks. Tänaseks on Beccutide ettevõttest kasvanud innovatiivne ja tunnustatud kohvitootja, kus lisaks kaasaegsele tehnoloogiale hoitakse au sees ka sajandivanuseid traditsioone. Costadoro algusaegadest saadik on lähtutud neljast põhimõttest: toodet tuleb põhjalikult tunda, alati tuleb otsida parimat toorainet, tähtis on pidevalt püüelda toote täiustamise poole ning kõike tuleb teha kirega. Costadoro kohvieksperdid ostavad Brasiilia, Guatemala, Costa Rica ja Keenia istandustest ainult kõige kvaliteetsemaid kohviube ning neid röstitakse vastavalt iga kohvisordi eripärale. Sellele järgneb põhjalik kvaliteedikontroll, kus kõik kohvioad jagatakse vastavalt suurusele ja kujule. Costadoro pakub erinevate kohviubade segusid, mille seast leiab igaüks oma maitsele vastava. Samuti on valikus delikaatse ja kergelt täidlase aroomiga jahvatatud kohv ning mitmeid variante ka kofeiinivabas versioonis. Igal aastal müüakse maailmas üle 150 miljoni tassi Costadoro kohvi ja tänaseks on ettevõtte esindused 30 riigis. Eestisse saabus eksklusiivne Costadoro 2003. aastal ja on tänaseks saanud paljude kindlaks lemmikuks. Espresso-kultuuri lipulaev Costadoro ei paku mitte ainult suurepärast maitseelamust, vaid ka killukest naudingut igasse päev

Easy Coffee

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Costadoro Easy Coffee 1kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top