Lykke Snövatten 250g

 10,50 (sis. KM)

Lykke Snövatten 250g

Snövatten (lumevesi) on Andide nõlvadelt pärit isuäratav kohv. Leiame selle sealt, kust lõpeb mägikliima ja algab Amazonase vihmamets koos oma troopilise niiske õhuga. Lumega kaetud tippude kristallselge sulavesi annab kohale selle nime – ja kohvile maitse. See kõrgmäestiku kasvukoht on aastaringselt ideaalne kohvimarjade küpsemiseks. Oma segu valmistamiseks kasutame me kohvikirsse nii oma farmidest kui ka meie naabrite kasvandustest, muutes nende saagi selleks hõrguks Peruu kohviks.

Kirjeldus

Lykke Snövatten 250g

Lykke Snövatten 250g Snövatten (lumevesi) on Andide nõlvadelt pärit isuäratav kohv. Leiame selle sealt, kust lõpeb mägikliima ja algab Amazonase vihmamets koos oma troopilise niiske õhuga. Lumega kaetud tippude kristallselge sulavesi annab kohale selle nime – ja kohvile maitse. See kõrgmäestiku kasvukoht on aastaringselt ideaalne kohvimarjade küpsemiseks. Oma segu valmistamiseks kasutame me kohvikirsse nii oma farmidest kui ka meie naabrite kasvandustest, muutes nende saagi selleks hõrguks Peruu kohviks.

Lumevee nimi võlub värskuse, valguse ja tasakaaluga. Kõik need omadused, mida selles oodata võib, on kenasti tassis esindatud. See on ideaalne kohv gurmaanile, kellele meeldivad suured kõrgused ja jutustamine. Sest kui olete peol ja soovite oma semule muljet avaldada, võib lugu Agua De Nieve nimest olla väga kasulik.

Päritolu: Peruu
Regioon: Agua de Nieve, Monombamba
Kõrgus: 1800-2000 m
Töötlus: Pestud
Maitseprofiil: Magus tsitrus, granaatõun, vaniljekreem.

Lykke pakendid on täielikult biolagunevad. 60% pakendist laguneb 90 päevaga, ülejäänud 40% laguneb ka lõpuks, aga see võtab lihtsalt natukene kauem aega. Varsti on kogu kott kompostitav.

Lykke

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lykke Snövatten 250g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top