JURA katlakivieemaldustabletid 3pesu

12,99 (sis. KM)

JURA katlakivieemaldustabletid 3pesu

JURA kohvimasinate hoolduseks kasuta ainult originaalhooldusvahendeid. Vaid nii on võimalik kindel olla masina hoolduses parimal võimalikul moel.

Kirjeldus

JURA katlakivieemaldustabletid 3pesu

JURA katlakivieemaldustabletid 3pesu. Pehme veega kasutatakse katlakivieemaldustablette. Need tabletid on mõeldud üksnes JURA kohvimasinatele. Katlakivi eemaldamiseks tuleb 3 kandilist tabletti lahustada 0,5 liitris vees ning läbi viia katlakivieemaldus programm. Katlakivieemaldus tablette on võimalik kasutada ka kohvimasina veepaagi puhastamiseks. Selleks tuleb lahustada kolm tabletti vees ning jätta lahus veepaaki kuni katlakivi on veepaagilt eemaldunud. Seejärel loputada veepaak hoolikalt puhta veega.

Katlakivi on täisautomaatse espressomasina suurim vaenlane.

JURA on töötanud välja kaheetapilise katlakivieemaldustableti, mis eemaldab õrnalt katlakivi ja kaitseb Sinu espressomasinat, pikendades selle eluiga.

UUS: katlakivieemaldus kahes etapis

Spetsiaalselt JURA espressomasinate jaoks väljatöötatud katlakivieemaldustablett lahustub optimeeritud aja jooksul, eemaldab katlakivi puhtalt ja tõhusalt ning tagab püsiva tulemuse.

Katlakivi eemaldamine koosneb nüüd kahest etapist.

  • 1. etapp: espressomasinast eemaldatakse põhjalikult kõik katlakivi jäägid.
  • 2. etapp: vedelikusüsteem suletakse, et tagada torude ja termoploki kauakestev korrosioonikaitse.

Ainult JURA originaalsed katlakivieemaldustabletid tagavad täieliku puhtuse ja kaitse. Meie kaitsevalemid on hoolikalt optimeeritud ning sobivad JURA espressomasinates kasutatavate protsesside ja materjalidega.

Fosfaadivaba

JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia jätkusuutliku kasutamise poolest. See selgitab, miks JURA katlakivieemaldustabletid ei sisalda fosfaate. Optimeeritud valem tagab TÜV nõuetele vastava hügieeni ning ühtlasi kaitseb keskkonda ja võimaldab valmistada ideaalse kohvi.

3pesu

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “JURA katlakivieemaldustabletid 3pesu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top