HARIO V60 must filtrikoonus Kasuya

 28,85 (sis. KM)

HARIO V60 must filtrikoonus Kasuya

2016. aastal Dublinis World Brewers Cupi võidumees Tetsu Kasuya esitleb unikaalset V60 filtrikoonust kõigile, kes soovivad oma kohvist veelgi rohkem maitseid välja võluda. Tetsu ja HARIO koostöös on moonutatud filtrikoonuses asuvaid sooni selliselt, et kohv jookseks läbi aeglasemalt, muutes maitsed tassis rikkalikumaks ja klaarimaks. Nüüd on nad valmis oma disainitud toodet jagama ka kodukohvi gurmaanidega.

Kirjeldus

HARIO V60 must filtrikoonus Kasuya

HARIO V60 must filtrikoonus Kasuya 2016. aastal Dublinis World Brewers Cupi võidumees Tetsu Kasuya esitleb unikaalset V60 filtrikoonust kõigile, kes soovivad oma kohvist veelgi rohkem maitseid välja võluda. Tetsu ja HARIO koostöös on moonutatud filtrikoonuses asuvaid sooni selliselt, et kohv jookseks läbi aeglasemalt, muutes maitsed tassis rikkalikumaks ja klaarimaks. Nüüd on nad valmis oma disainitud toodet jagama ka kodukohvi gurmaanidega.

KOONUSEKUJULINE

Sümmeetriline ja ideaalse kaldenurgaga disain tagab optimaalse kohvi tõmbamise ja seega parima kohvitulemuse.

SPIRAALRIBID

Koonuse sisekülje ribid lasevad tõmmanud kohvil välja valguda ka külgedelt, mitte ainult koonuse põhjast. Kohvi tõmbamise aeg on ühtlasem.

KÄSITSI VALAMINE

Valamiskiirus ja seega ka tõmbeaeg on valaja otsustada, samuti veetemperatuur. Tänu sellele valmib täpselt selline kohv nagu soovid.

HARIO toodang

HARIO toodang on väga mitmekülgne ulatudes erinevatest klaasmahutitest auto esituledeni. Meie lehel on peatähelepanu mõistagi HARIO kohvivalmistusvahenditel.

HARIO klaasi loomislugu ulatub 1921.aastasse, mil Hiromu Shibata rajas omanimelise firma Hiromu Shibata Works Tokyos Jaapanis ja alustas laboratoorsete klaasnõude ja –mahutite tootmise ja müügiga. Tõelise leiutaja-klaasifanaatikuna ehitas Shibata peagi omaenda klaasisulatustehase, kus tegeles innukalt klaasisulatamise tehnoloogia arendusega.

HARIO eriline klaas

HARIO klaas oli mitmekümne aasta uuringute ja katsetuste tulemus. Ja pärast seda ei läinudki enam väga kaua – Shibatal tuli leiutada veel ainult purunematu klaas ja kuumakindel klaas ja näiliselt kiiresti ning kergelt olemegi jõudnud HARIO kohvivalmistusvahendite ajaloo algusesse, ühe elutöö suurepärase saavutuseni.

HARIO kohvivalmistusvahendid on pika ja avastusterohke töö uhke ja luksuslik tulemus. Kogu protsess ja lõpptulemus peavad silmas kaasaegse inimese vastutust maailma looduslike ressursside eest ja usuvad tõeliste väärtuste kestmisse. HARIO järgib suure aukartusega loodussäästlikke printsiipe ja käsitleb kuumakindlat klaasi mitte kui tehnika saavutust vaid kui väljapaistvat looduse kingitust.

Kohvinõud, mida edasi pärandada

HARIO kohvivalmistusvahendid sisendavad kohe esimesest pilgust austust looduse, traditsioonide, elu vastu. Sarnaselt idamaa teekultuurile loovad HARIO kohvinõud erilise atmosfääri ja rituaali ka kohvijoomiseks – kohvivalmistamisest saab käsitöö, mis valmib hetke meeleolu ja valmistaja soovi kohaselt. Neid kohvinõusid antakse edasi põlvest põlve muutumatutena, nad kestavad ja hoiavad pere traditsioone.

Olles pärit tehniliselt kõikvõimsast Jaapanist, ütlevad HARIO kohvinõud, et aeg-ajalt on oluline masinlikkus peatada. Et kiirus ei ole ainus väärtus.

Kasuya

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HARIO V60 must filtrikoonus Kasuya”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top