Hario presskann 400ml

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 29,67

89,00 (sis. KM)

Hario presskann 400ml

Hario topeltklaasi ja ehtsast oliivipuust detailidega pilkupüüdev presskann ei ole omade hulgas silmapaistev pelgalt välimuse poolest. Kõrgkvaliteetne metallsõel filtreerib jahvatatud puru kohvi hulgast välja, kuid säilitab joogis suurepäraselt kohvi naturaalsed õlid, jättes maitseelamuse väga täidlaseks ja rikkalikuks. P.S! Klientidele meeldib seda presskannu kasutada kohe nii väga, et vahepeal teevad nad sellega isegi teed. See justkui on loodud mõnusasse seltskonda.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Hario presskann 400ml

Hario presskann 400ml. Hario topeltklaasi ja ehtsast oliivipuust detailidega pilkupüüdev presskann ei ole omade hulgas silmapaistev pelgalt välimuse poolest. Kõrgkvaliteetne metallsõel filtreerib jahvatatud puru kohvi hulgast välja, kuid säilitab joogis suurepäraselt kohvi naturaalsed õlid, jättes maitseelamuse väga täidlaseks ja rikkalikuks. P.S! Klientidele meeldib seda presskannu kasutada kohe nii väga, et vahepeal teevad nad sellega isegi teed. See justkui on loodud mõnusasse seltskonda.

HARIO toodang

HARIO toodang on väga mitmekülgne ulatudes erinevatest klaasmahutitest auto esituledeni. Meie lehel on peatähelepanu mõistagi HARIO kohvivalmistusvahenditel.

HARIO klaasi loomislugu ulatub 1921.aastasse, mil Hiromu Shibata rajas omanimelise firma Hiromu Shibata Works Tokyos Jaapanis ja alustas laboratoorsete klaasnõude ja –mahutite tootmise ja müügiga. Tõelise leiutaja-klaasifanaatikuna ehitas Shibata peagi omaenda klaasisulatustehase, kus tegeles innukalt klaasisulatamise tehnoloogia arendusega.

HARIO eriline klaas

HARIO klaas oli mitmekümne aasta uuringute ja katsetuste tulemus. Ja pärast seda ei läinudki enam väga kaua – Shibatal tuli leiutada veel ainult purunematu klaas ja kuumakindel klaas ja näiliselt kiiresti ning kergelt olemegi jõudnud HARIO kohvivalmistusvahendite ajaloo algusesse, ühe elutöö suurepärase saavutuseni.

HARIO kohvivalmistusvahendid on pika ja avastusterohke töö uhke ja luksuslik tulemus. Kogu protsess ja lõpptulemus peavad silmas kaasaegse inimese vastutust maailma looduslike ressursside eest ja usuvad tõeliste väärtuste kestmisse. HARIO järgib suure aukartusega loodussäästlikke printsiipe ja käsitleb kuumakindlat klaasi mitte kui tehnika saavutust vaid kui väljapaistvat looduse kingitust.

Kohvinõud, mida edasi pärandada

HARIO kohvivalmistusvahendid sisendavad kohe esimesest pilgust austust looduse, traditsioonide, elu vastu. Sarnaselt idamaa teekultuurile loovad HARIO kohvinõud erilise atmosfääri ja rituaali ka kohvijoomiseks – kohvivalmistamisest saab käsitöö, mis valmib hetke meeleolu ja valmistaja soovi kohaselt. Neid kohvinõusid antakse edasi põlvest põlve muutumatutena, nad kestavad ja hoiavad pere traditsioone.

Olles pärit tehniliselt kõikvõimsast Jaapanist, ütlevad HARIO kohvinõud, et aeg-ajalt on oluline masinlikkus peatada. Et kiirus ei ole ainus väärtus.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hario presskann 400ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top