De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65 espressomasin

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 383,00

Original price was: €1.199,00.Current price is: €1.149,00. (sis. KM)

De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65 espressomasin

Uus De’Longhi “Eletta Explore” kohvimasin rõõmustab teid muljetavaldava kohviretseptide valikuga: valige kuumad, külmad või jääjoogid ja valmistage kohv otse oma lemmiktermosesse. Sellesse mudelisse sisseehitatud uusimad tehnoloogiad muudavad teie köögi hubaseks kohvikuks.

“LatteCrema Hot” ja “LatteCrema Cool” piimakannude, erilise kaasavõtmise funktsiooni ja sisseehitatud külmpruuli tehnoloogiaga “Eletta Explore” on valmis serveerima sulle üle 50 erineva joogi, mis kõik valmivad vaid lihtsa nupuvajutusega.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65 espressomasin

De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65 espressomasin. Uus De’Longhi “Eletta Explore” kohvimasin rõõmustab teid muljetavaldava kohviretseptide valikuga: valige kuumad, külmad või jääjoogid ja valmistage kohv otse oma lemmiktermosesse. Sellesse mudelisse sisseehitatud uusimad tehnoloogiad muudavad teie köögi hubaseks kohvikuks.

“LatteCrema Hot” ja “LatteCrema Cool” piimakannude, erilise kaasavõtmise funktsiooni ja sisseehitatud külmpruuli tehnoloogiaga “Eletta Explore” on valmis serveerima sulle üle 50 erineva joogi, mis kõik valmivad vaid lihtsa nupuvajutusega.

“LATTECREMA HOT” JA “LATTECREMA COOL” KUUMADELE JA KÜLMADELE PIIMAJOOKIDELE (VÕID KASUTADA KA TAIMSET PIIMA)

Selleks, et saaksid nautida nii kuumi kui külmi piimajooke, on “Eletta Explore” varustatud kahe piimakannuga: “LatteCrema Hot” ja “LatteCrema Cool”. Need sobivad ka taimse piimaga, olgu selleks siis soja-, kaera- või mandlipiim. Seadmel on ka sisseehitatud automaatne piimakannu puhastussüsteem. Et kasutamine oleks veelgi mugavam, saab kannusid pesta ka nõudepesumasinas.

NAUDI MAITSVAID KÜLMPRUULITUD JOOKE

Uue külmpruulimise tehnoloogia kasutamisel saad valmistad maitsva külmpruulitud kohvi vähem kui 3 minutiga. Boilerisse jõudmise asemel voolab vesi (toatemperatuuril) otse keeduplokki. Pulseeriv pump ja madal tõmberõhk tagavad, et kohvi valmib üks tilk korraga. Võrreldes teiste jookidega on külmpruulitud kohvil happesust ja mõrusust vähem. Seda iseloomustavad hõrgud, magusalt värskendavad noodid, ning see sobib suurepäraselt specialty kohviubadega.

VALMISTA OMA LEMMIKUD KUUMAD JA KÜLMAD JOOGID, NING VÕTA KAASA

Uus “To-Go” valik võimaldab teil täita oma lemmiku reisitermose (mahutavusega kuni 475 ml) maitsva kohviga ja võtta see endaga kõikjale kaasa. Valige 3 põhijoogi suuruse vahel: 235, 335 või 475 ml. Tõstetav alus võimaldab kasutada peaaegu kõiki termoseid (kõrgus kuni 16 cm).

3.5″ VÄRVILINE TFT PUUTETUNDLIK EKRAAN

Kasutuslihtsuse tagab värviline puuteekraan, millel on teie “Eletta Explore” funktsioonid selgelt välja toodud. Kõik joogid on rühmitatud 4 kõrge eraldusvõimega puutetundlike värviliste ikoonide kategooriasse (kuumad joogid, külmad joogid, kaasavõetavad joogid, lemmikud), nii et te ei eksiks kunagi pakutavate jookide silmipimestavasse mitmekesisusse.

“BEAN ADAPT” TEHNOLOOGIA TIPPTASEMEL KVALITEEDI JAOKS

Maitsva kohvi saladus peitub ubades. Nendes peituva erksa maitse- ja lõhnapaleti paljastamiseks tuleb erineva röstiga ube erinevalt jahvatada ja valmistada. Õnneks hoolitseb “Bean Adapt” tehnoloogia selle kõige eest teie asemel: peate lihtsalt ühendama oma kohvimasina nutiseadmega ja kasutama De’Longhi nutirakendust “Coffee Link”, et valida oma kohviubade röstimisaste. Seejärel soovitab masin parima jahvatusastme, jahvatatud kohvi koguse ja valmistamise temperatuuri. Kui need parameetrid on seadistatud, võite lõõgastuda, ning nautida täiuslikult valmistatud kohvi.

4 KASUTAJAPROFIILI JA ARVUKALT KOHANDAMISE SEADEID

Iga retsept on kohandatav: vali 5 kangusastme, 4 portsjonisuuruse ja 3 temperatuuriseadistuse hulgast. Neli kasutajaprofiili võimaldavad neljal kohvijoojal salvestada oma eelistatud parameetrid.

“COFFEE LINK” ÄPP: AVASTA ENAM KUI 100 ERINEVAT RETSEPTI

De’Longhi spetsiaalse nutirakendusega “Coffee Link” saate avastada täiesti uue kohvimaailma: proovige üle 100 kuuma ja külma kohvijoogi retsepti (vaja on vaid järgida ette toodud juhiseid), uurige täiendavaid kohvi valmistamise võimalusi ja kasutage oma masinat kaugjuhtimise abil.

AUTOMATISEERITUD HOOLDUS

De’Longhi on võtnud aega, et tagada “Eletta Explore” lihtne hooldamine. Tänu sisseehitatud automaatsetele hooldusprogrammidele ja ekraanil kuvatavatele käepärastele puhastamise meeldetuletustele on selle kohvimasina eest hoolitsemine lihtsam kui kunagi varem. Veelgi suurema mugavuse huvides on tilkumisalus ja piimakannud kõik nõudepesumasinas pestavad, ning kohvivalmistusmoodulit saab sama lihtsalt eemaldada ja loputada.

 • Veepaak: 1,8L
 • Piimaanum: jah
 • Oamahuti: 300g
 • Oamahuti aroomi säästva kaanega
 • Kohvipaksusahtel: 14portsjonit
 • Kohvikangus reguleerimine 5taset
 • Reguleeritav kohvitila kõrgus: 86-142mm
 • Tassisoojendus
 • Võimsus: 1450W
 • Võimalus teha filtrikohvi
 • Valmistab: Americano, Caffè latte, Cappuccino, Cappuccino mix, Cold brew, Cortado, Espresso, Espresso Macchiato, Flat white, Kohvikann, Latte Macchiato, Long black, Must kohv, Kuum Piim, Kuum vesi
 • Energiasäästureziim
 • Automaatne katlakivieemaldus
 • Reguleeritav veekareduse aste
 • Võimalus kasutada veefiltrit
 • Värvus: Hõbe
 • Mõõdud: 26, x 38,5 x 45cm
 • Garantii: 2aastat

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65 espressomasin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title

Go to Top