Segafredo Speciale Espresso 1kg

 14,40  12,40 (sis. KM)

Segafredo Speciale Espresso kohvioad 1kg

Segafredo Espresso on suurepärane segu arabica ja robusta kohviubadest mis on spetsiaalselt loodud kontori kohvimasinatele: kuumajoogikeskused, vending automaadid ja täisautomaatsed espressomasinad. Intensiivse aroomi, keskmise rösti ja suure kofeiinisisaldusega. Sobib suurepäraselt cappuccinoks, espressoks, kui ka (cafe creme) musta kohvina.

Koostis: 60% Arabica, 40% Robusta, keskmine röst.

Kirjeldus

Segafredo Speciale Espresso 1kg

Segafredo Speciale Espresso 1kg. Segafredo Espresso on suurepärane segu arabica ja robusta kohviubadest mis on spetsiaalselt loodud kontori kohvimasinatele: kuumajoogikeskused, vending automaadid ja täisautomaatsed espressomasinad. Intensiivse aroomi, keskmise rösti ja suure kofeiinisisaldusega. Sobib suurepäraselt cappuccinoks, espressoks, kui ka (cafe creme) musta kohvina.

Koostis: 60% Arabica, 40% Robusta, keskmine röst.

Armastus hea kohvi vastu, pikaajalised kogemused ja saadud oskused on teinud Massimo Zanetti Beverage Group tänaseks Euroopa suurima kohvitootja. Segafredo Zanetti kõrge kvaliteedi tagab pühendumine kohvivalmistamisele selle kõigis etappides: alates kohviubade kasvatamisest ettevõttele kuuluvas Nossa Senhora Da Guia kohviistanduses Brasiilias kuni La San Marco professionaalsete espressokohvikeetjate tootmiseni. HoReCa sektoris on Massimo Zanetti Beverage Groupil 60 000 klienti üle maailma. Kohvikukettide frantsiisijana ollakse juhtivamaid ettevõtteid Euroopas. Massimo Zanetti Beverage Groupi rahvusvahelisest haardest annavad tunnistust üle 400 milj eurone aastakäive, 8 täisvõimsusel töötavat tehast ja aktiivne tegutsemine enam kui sajas maailma riigis. Alates septembrist 2006 on ettevõtte nimeks Massimo Zanetti Beverage Group.

Espresso

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Segafredo Speciale Espresso 1kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top