Mandlisiirup (Almond)

8,15 (sis. KM)

Torani Mandlisiirup (Almond) 750ml

Külluslikult pähkline, šokolaadine, kergelt võimaitseline siirup – nagu kompvek! Sobib ideaalselt kohvi, caffé latte ja moka maitsestamiseks.

 

Kirjeldus

Mandlisiirup

Mandlisiirup. Külluslikult pähkline, šokolaadine, kergelt võimaitseline siirup – nagu kompvek! Sobib ideaalselt kohvi, caffé latte ja moka maitsestamiseks.

TORANI on aastast 1925 Ameerikas San Fransiscos tegutsev kaubamärk, mille loojateks olid R.Torre & Company, Inc asutanud abikaasad Rinaldo ja Ezilda Torre.

TORANI otsib jätkuvalt põnevaid maitsekooslusi ja hoiab uhkusega enda käes teerajaja staatust. Edukalt on realiseeritud algul naljana mõeldud kombinatsioon Ameerika traditsioonilisest einest – Chicken’N Waffles Syrup! Vaniljemaitse kooskõlas grillkana soolase lisandiga ja siis vahtrasiirupi siidine lõpetus. Mis järgmiseks?

TORANI pakub lisaks siirupitele dessertkastmeid, smuutisid ja suhkruvabasid siirupeid.

Iseseisva ikoonväärtusega on TORANI siirupipudelite disain, mis on hoitud muutumatuna läbi 90 aastase ajaloo.

TORANI on tänaseks rohkem kui 100 töötajaga kompanii. TORANI tooteid müüakse enam kui 40 riigis. Kaubamärk on tuntud üle maailma. Kunagise viie siirupisordi asemel vamistatakse täna üle 100 erineva maitselisandi. Tootmine on endiselt San Fransiscos, Californias. 1991.a sai kompanii juhiks Melanie Dulbecco – esimene firmajuht väljastpoolt Torre perekonda.

R.Torre & Company on autasustatud President „E“ auhinnaga toodangu eduka ekspordiprogrammi eest – valik toimus 20 edukaima firma hulgast. See auhind on alates 1961.aastast sertifitseerinud Ameerika Ühendriikide silmapaistvamaid ekspordilaiendajaid.

TORANI kaubamärk teeb koostööd WorldPantry’ga. WorldPantry, tõlkes „maailma toidusahver” on kvaliteetse toidu turustaja, kes võtab kaubastamiseks ainult parimast toorainest ja väga eriliste retseptide järgi valmistatud tooteid. Lihtsamalt öeldes: koostöö WorldPantry´ga näitab toidukauba gurmee-taset. WorldPantry juhtideeks on viia maailma suurepäraseimad ja andega loodud toidukaubad inimesteni, kes otsivad tõepoolest parimat.

Almond Roca

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mandlisiirup (Almond)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top