Lykke Clayton Barossa 300g

 13,45 (sis. KM)

Lykke Clayton Barossa 300g

Selle kohvi lugu algab sellest, kui elukutseline surfar jätab oma laua pensionile, et võtta üle perefarm ja alustada kohvi kasvatamisega. Mitte väga levinud, kuid täpselt see, mida Clayton Barossa Monteiro tegi. Jõudes tagasi oma maale, tärkas tema vaimustus ning armastus kohvi kvaliteedi ja säästva põllumajanduse vastu. Ja teda ei peatanud enam miski. Uskumatu innukus innovatsiooni ja katsetuste järele on ajendanud teda vaidlustama norme selle kohta, kuidas kohvi Brasiilias kasvatatakse. Ja täna on tema raske töö ja muljetavaldavate pingutuste tulemus sama ainulaadne kui tema enda lugu.

Uus toode!

Kirjeldus

Lykke Clayton Barossa 300g

Lykke Clayton Barossa 300g selle kohvi lugu algab sellest, kui elukutseline surfar jätab oma laua pensionile, et võtta üle perefarm ja alustada kohvi kasvatamisega. Mitte väga levinud, kuid täpselt see, mida Clayton Barossa Monteiro tegi. Jõudes tagasi oma maale, tärkas tema vaimustus ning armastus kohvi kvaliteedi ja säästva põllumajanduse vastu. Ja teda ei peatanud enam miski. Uskumatu innukus innovatsiooni ja katsetuste järele on ajendanud teda vaidlustama norme selle kohta, kuidas kohvi Brasiilias kasvatatakse. Ja täna on tema raske töö ja muljetavaldavate pingutuste tulemus sama ainulaadne kui tema enda lugu.

Farmis Ninho da Águia kasvatab Clayton paralleelselt kohviga erinevaid põllukultuure, et tagada rikkalik muld, mis on täis elusid. Midagi, millest saab kohe aru, kui jalutate läbi talu roheluse vaikses orus, tohutu Pico Da Bandeira mäe all. Maagiline koht maagilise kohvi jaoks. Ebatüüpiline, ülevoolav ja mõtlemapanev.

Päritolu: Brasilien, Caparaó
Töötleja: Clayton Barossa Monteiro
Farm: Fazenda Ninho da Águia
Kõrgus: 1300 masl
Sort: Punane ja kollane Catuai
Töötlus: Honey
Maitse profiil: Apelsin, Karamell ja Rosin

 

Barossa

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lykke Clayton Barossa 300g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top