JURA Z6 Espressomasin

2,250.00 (sis. KM)

JURA Z6 Espressomasin

JURA Z6 avab ukse täiesti uude maailma ja seab täisautomaatsete espressomasinate valdkonnas lati sootuks teisele kõrgusele. JURA moodsad espressomasinad on muljetavaldav näide Šveitsi innovatsioonist. Need masinad on toonud kohvijookide valmistamisse hoopis uue kvaliteedi. Tänu sellele maitsevad nii väike kange ristretto kui ka menukas mahe flat white lihtsalt suurepäraselt.

Kirjeldus

JURA Z6 Espressomasin

JURA Z6 Espressomasin. JURA Z6 avab ukse täiesti uude maailma ja seab täisautomaatsete espressomasinate valdkonnas lati sootuks teisele kõrgusele. JURA moodsad espressomasinad on muljetavaldav näide Šveitsi innovatsioonist. Need masinad on toonud kohvijookide valmistamisse hoopis uue kvaliteedi. Tänu sellele maitsevad nii väike kange ristretto kui ka menukas mahe flat white lihtsalt suurepäraselt.

Impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.©) leiutamisel ammutas innovatsiooniliider JURA inspiratsiooni maailma parimatelt baristadelt. Tulemuseks on murranguline tehnoloogia, mis tagab optimaalse tõmbeaja. Tänu sellele on lühikeste kohvijookide nagu ristretto ja espresso maitse tõeliselt intensiivne ja enneolematult hõrk.

Moekate piima ja piimavahuga kohvijookide kroonimistseremoonia käib Z6 abil õige lihtsalt ja professionaalselt – ühe nupuvajutusega. Masin lülitub kuuma piima valmistamiselt automaatselt ümber piimavahu valmistamisele. Esimest korda saab koduseks kasutamiseks mõeldud espressomasinate ajaloos piima temperatuuri isiklike maitse-eelistuste järgi reguleerida.

JURA Z6 on esimene täisautomaatne kohvimasin, millel on tänu moodsale RFID-tehnoloogiale automaatne filtrituvastus. See muudab filtri kasutamise enneolematult lihtsaks, tõhusaks ja kindlaks.

eelised:

  • Impulss- tõmbeprotsess (P.E.P.©) toob kõik maitsenüansid esile, tagades parima kvaliteediga espresso
  • Esmakordselt koduseks kasutuseks mõeldud espressomasinal võimalik piima temperatuuri reguleerida
  • Nutikas veesüsteem (I.W.S®) koos automaatse filtrituvastusega
  • Veepaaki on võimalik eemaldada ja oamahutit täita, lähenedes masinale mugavalt eestpoolt.

www.kafo.ee

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “JURA Z6 Espressomasin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…