Espressomasin JURA GIGA X8c Professional

6,708.00 (sis. KM)

JURA GIGA X8c Professional.

Suure võimsuse ja elegantse viimistlusega GIGA X8c Professionalil on ainulaadne kiirvalmistuse funktsioon, mis võimaldab valmistada täiusliku kohvi rekordajaga. Optimaalselt tõmmanud kohv segatakse masina sees kuuma veega, täiendava möödavooluklapi abil. Protsessi käigus ei kannata kohvi maitseomadused

Kirjeldus

Espressomasin JURA GIGA X8c Professional

Espressomasin JURA GIGA X8c Professional. Suure võimsuse ja elegantse viimistlusega GIGA X8c Professionalil on ainulaadne kiirvalmistuse funktsioon, mis võimaldab valmistada täiusliku kohvi rekordajaga. Optimaalselt tõmmanud kohv segatakse masina sees kuuma veega, täiendava möödavooluklapi abil. Protsessi käigus ei kannata kohvi maitseomadused. Tänu kiirvalmistuse funktsioonile ja aega säästvale intuitiivsele kasutamisele sobib GIGA X8c Professional suurepäraselt toitlustusettevõtetesse. Kui vajad kohvimasinat, mis töötab tõhusalt ja pidevalt kogu päeva, soovitame seda kompaktset ja püsiva veeühendusega lahendust.

Tehnoloogia

Kolmas termoplokk tagab masina efektiivseks tööks vajaliku koguse kuuma vett, mis võimaldab valmistada kohvi rekordkiirusel. Kuum vesi lisatakse värskelt tõmmanud kohvile möödavooluklapi abil ning need segatakse masina sees. Kiirvalmistuse funktsiooni saab kohandada konkreetsetele nõuetele. 29 erinevat toodet nagu ka avaekraani saab vajadust mööda või kliendi soove arvestades eraldi programmeerida. Näiteks on võimalik tooteid kasutaja eelistuste järgi ekraanil ümber nimetada ja paigutada. Kaks keraamiliste teradega veskit tagavad kiire, täpse ja ühtlase jahvatuse aastateks ning vähendavad jahvatusaega varasemaga võrreldes 75%.

Puhastamine ja hügieen

Masinat on mugav kasutada ja programmeerida, aga ka väga kerge hooldada. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

Kohandatav

Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad nii tassisoojendi, piimajahuti, kohvipaksu eemaldamise komplekt, vedelikusahtli äravoolu komplekt ja arveldussüsteemi liides kui ka meeldiva välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad luua täpselt Sinu nõudmistele vastava kohvivalmistuslahenduse.

GIGA väärtuse kaitse

JURA ranged kvaliteedistandardid laienevad ka klienditeenindusele. Iga GIGA X8c Professionali kohvimasinaga kaasneb GIGA väärtuse kaitse, mis sisaldab professionaalsete automaatsete kohvimasinate hooldust 25 kuuks või kuni masin on valmistanud 45 000 tassi kohvi. Sellist ainulaadset teeninduspaketti pakub vaid JURA. 9 ja 18 kuu möödudes korraldab meie hooldusmehaanik masinale tasuta hoolduse.

GIGA X8c

 

 

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Espressomasin JURA GIGA X8c Professional”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…