Panama Plum Rum Thief 250g

13.90 9.90 (sis. KM)
Selle tootega teenid 0 boonuspunkti.

Otsas

Panama Plum Rum Thief kohvioad 250g

Limiteeritud seeria! Eriti maitsev ja magus, honey-meetodil valminud kohvikogus. Kõrge asukoht, hästi õhku läbilaskvad kuivatusvoodid ja eriti hoolikalt korjatud kohvimarjad loovad üheskoos tohutult hea maitseprofiili sellele kohvile, mille maitses on: kuivatatud ploom, tume rumm ja apelsinikoor.

Maa: Panama
Piirkond: Boquete
Tootja: Wilford Lamastus
Istandus: Finca Elida
Kõrgus: 1670-1890m
Liik: Red Catuai
Meetod: Honey

Võimalus osta samuti jahvatatuna: presskannule, filterkohvimasinale, espressomasinale, mokakannul

Otsas

Kirjeldus

Panama Plum Rum Thief 250g

Panama Plum Rum Thief 250g. Finca Elida – kohviistanduse eest vastutab Wilford Lamastus ja see on olnud nende perekonna omand juba ühe sugupõlve. Kuigi omaniku pere võib olla väga uhke tunnustuse üle mille on saanud nende kohviistandus, siis investeerivad ja arendavad nad jätkuvalt, et ka tulevikus võiks saada tippkvaliteediga kohviube. Istandus asub suhteliselt kõrgel ja kohvid saavad kasvada muude põllukultuuride seas. Vulkaaniline muld ja teiste põllukultuuride suured varjud pakuvad istanduse kohvidele eriti soodsaid kasvutingimusi. Üle poole istandusest on looduspark, kus kasvavad kohalikud taimeliigid ja elab palju linnuliike.

Eriti maitsev ja magus, honey-meetodil valminud kohvikogus. Kõrge asukoht, hästi õhku läbilaskvad kuivatusvoodid ja eriti hoolikalt korjatud kohvimarjad loovad üheskoos tohutult hea maitseprofiili sellele kohvile, mille maitses on: kuivatatud ploom, tume rumm ja apelsinikoor.

Plum Rum

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Panama Plum Rum Thief 250g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga