Mahekasvatatud Colombia San Fermin 250g

9.10 7.10 (sis. KM)
Selle tootega teenid 0 boonuspunkti.

Otsas

Mahekasvatatud Colombia San Fermin kohvioad 250g

San Fermin on oma maitselt kompleksne ja mahe kohv, mis esindab Tolimat oma parimal moel. Me oleme väga uhked selle üle, et saame pakkuda seda mahekasvatatud Columbia kohvi oma sortimendis. Järelmaitses on mandlit, ploomi ja kergelt suhkrustatud tsitrust.

Päritolumaa: Columbia
Piirkond: Planada
Istandus: Tolima
Kõrgus: 1600-2000m
Liik: Caturra
Meetod: Washed

Võimalus osta samuti jahvatatuna: presskannule, filterkohvimasinale, espressomasinale, mokakannule

Otsas

Kirjeldus

Mahekasvatatud Colombia San Fermin 250g

Mahekasvatatud Colombia San Fermin 250g. Columbias, Planada piirkonnas on umbes 30 kohvitootjat San Fermin nime all, otsides kvaliteeti 7päeva nädalas, 365päeva aastas, need tootjad on teinud palju tööd selle nimel, et toota järjepidevalt kvaliteetset ja mahekasvatatud kohvi. Selleks kasutavad nad erinevaid viise: kohvipuude parem hooldamine, selektiivne korje, parem kuivatamis tehnika, raha tagasi investeerimine istanudse infrastruktuuri.

Farmid asuvad 1600-2000m kõrgusel. Kõrgmäestik koos rikkaliku pinnasega loob suurepärased tingimused farmeritele kasvatamaks Caturra sorti. Peamine korje toimub Planadas, Tolima toimub mai-august ja kuna asukoht on ekvaatori läheduses, siis on võimalus veel üheks korjeks oktoober-detsember ja seda väiksemat korjet teatakse, kui Mitaca.

San Fermin on oma maitselt kompleksne ja mahe kohv, mis esindab Tolimat oma parimal moel. Me oleme väga uhked selle üle, et saame pakkuda seda mahekasvatatud Columbia kohvi oma sortimendis.  Järelmaitses on mandlit, ploomi ja kergelt suhkrustatud tsitrust.

Colombia

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mahekasvatatud Colombia San Fermin 250g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga